Konkursid, kontserdid, festivalid jt üritused

Kontsertidel, konkurssidel, festivalidel ja muudel kooliga seotud üritustel osalejate nimed avalikustatakse kooli kodulehel ja facebookis isikustatud kujulnimi, klass/vanuserühm, tulemus, õpetaja/juhendaja nimi.
Isikuandmete avalikustamisest on igal ajal võimalik keelduda, saates kirja vastava sooviga aadressile tyrilmk@estpak.ee. Kirjas palume märkida, milliste isikuandmete avalikustamisest ja kus keeldutakse. Samuti on võimalik nõuda juba avaldatud isikuandmete avaldamise lõpetamist, saates kirja vastava sooviga aadressile tyrilmk@estpak.ee

2020/2021. õppeaasta II poolaasta:

11. jaanuar – 15. jaanuar – Franz Liszt Center Online Piano Competition 2021. Info leiad SIIT. (Maria Palling 7-13-a vanuserühmas III koht, õp Anne Toome)
20. jaanuar – 5. veebruar
– XII Savshinsky International Music Competition (online). Info leiad SIIT.
(Annaliisa Aren – flööt – kuni 9-a vanuserühmas I koht, Kristiina Theresa Miller – flööt – 10-12-a vanuserühmas III koht, õp Viia Ivask; Teele Lotte Trug – tšello – 13-15-a vanuserühmas TÄNUKIRI, õp Helen Ott. Kõikide kontsertmeister on Siret Heinaste. Ansambel kuni 13a vanuserühmas – Kristiina Theresa Miller (flööt), Maria Palling (klaver), Karola Lee Aasavelt (tšello) III koht, õp Viia Ivask)
6. märts
– Järvamaa muusikakoolide klaveripäev Paide Muusikakoolis – edasi lükatud

EML üleriigiline konkurss “Parim noor instrumentalist 2021”
info liidu kodulehelt asub siin

*EML üleriigilise flöödikonkursi “Parim noor instrumentalist 2021” Tartu ja Lõuna-Eesti regiooni eelvoor. Korraldaja Ülenurme Muusikakool (kuni 9a – Henri Veeberg II koht, Annaliisa Aren I koht; 10-11a – Jasmiin Piirmets III koht; 12-13a – Kristiina Theresa Miller II koht; 14-15a Karen Zinovjev DIPLOM; 16-19a – Kryslin Rass II koht). Õp Viia Ivask, kontsertmeister Siret Heinaste. Õp Gerda Pärnaku kontsertmeister Henri Veebergi esinemiskavas kromaatilisel kontsertkandlel (üks lugu).
*EML üleriigiline plokkflöödikonkurss “Parim noor instrumentalist 2021” (ainult lõppvoor – 11-12a – Melissa Marrandi DIPLOM)
17. märts – 20. märts
– XII Eesti noorte keelpillimängijate konkurss-festival Heino Elleri Muusikakoolis. Info http://www.esta.ee/konkurssfestivalxii.html  – edasi lükatud novembrikuusse
26. märts – 27. märts – “1st International Mark Rothko Competition of Young Performers of Modern Music” Daugavpilsis. Info leiad  SIIT.
(KANNEL – õp Gerda Pärnaku – A1 vanuserühm – Karolin Valk III koht, kannel A2 vanuserühm – Adeli Reinaste, Liis Laagemann ja Marianne Veeberg III koht; VIIUL – õp Maris Viismaa, kontsertmeister Siret Heinaste – A1 vanuserühm –  Roosi Põllu II koht, Annaliisa Aren III koht; TŠELLO – õp Helen Ott, kontsertmeister Siret Heinaste – A3 vanuserühm – Karola Lee Aasavelt II koht, A4 vanuserühm – Teele Lotte Trug III koht; KLAVER – õp Anne Toome – C2 vanuserühm – Maria Palling I koht; FLÖÖT – õp Viia Ivask, kontsertmeister Siret Heinaste – B2 vanuserühm – Eliise Aus II koht, B3 vanuserühm – Kristiina Theresa Miller I koht, Helena-Elis Pärenson II koht, B5 vanuserühm – Heidy Jallai III koht)
10.-11. aprill  – Eesti Noorte Tšellistide Festival Keila Muusikakoolis – edasi lükatud (?)
1. mai – 22. mai – Noorte akordionistide internetikonkurss 2021 „Eesti Akordionitähed“ (II klass – Joonas Kreitsman DIPLOM ja PUBLIKU PREEMIA, õp Silvi Nielson)
12. aprill – 14. aprill – XVIII International Contest of Soloists-Accordion Players “Naujene – 2021”. Info leiad SIIT. (õp Kaidi Piigert – A2 vanuserühm – Ove-Rasmus Radala III koht)
10. aprill – 9. mai – Orbetello Junior International Piano Competition 2021. Info leiad SIIT (Maria Palling 12-14-a vanuserühm – III koht, õp Anne Toome)
27. mai – XXXI lennu kontsert-lõpuaktus kell 17.30 Türi Kultuurikeskuse väikeses saalis KINNISE ÜRITUSENA, mida on võimalik jälgida ülekande vahendusel

10. august – 14. august – EFÜ Suvekool Türil
18. august – 22. august
– C-Jam Cellofest Türil

2021/2022. õppeaasta I poolaasta:

1. september – avaaktus uutele 1. klassi õpilastele 17.00 Türi Kultuurikeskuse väikeses saalis. Teistel õpilastel palume tulla koolimajja tundide määramiseks ajavahemikus 15.00-16.30.
2. september – 1. eelkooli esimene kokkusaamine kell 17.30 Türi Kultuurikeskuse väikeses saalis. Tundide määramine, väike näidistund
3. september
– Eesti Akordioniliidu koolitus ja kontsert Türi Kultuurikeskuses
15. oktoober – 17. oktoober – DAVID OTTO WIRKHAUSILE PÜHENDATUD NOORTE PUHKPILLI- JA LÖÖKPILLIMÄNGIJATE  KONKURSS 2021. Info leiad  SIIT